en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
Elektrik Elektronik Müh. Video
2431
 
 
 

AdSense

Bir Trafo Nasıl Çalışır ?

Alarmlar gelişen çağda önemli bir rol oynamıştır. Herkesin kendine ait bir kalesi vardır ve herkes o kaleyi korumak ister, güvenli bir yer haline getirmek ister. 

Gelişen teknoloji ile beraber evlerimize yeni ürünler girmektedir ya da manevi hatrı büyük olan bir çok eşya evinizin bir köşesinde mutlaka durmaktadır. 

Yandaki videoda anlatılan küçük bir alarm sistemi gerek evinizin ana giriş kapısına gerek ise odanızın kapısına istenmeyen misafirlere karşı çok bir koruma sağlamasa da yine de sizi uyarmaya yetecektir.

Yandaki video eminim ki çok hoşunuza gidecektir. 

Evinizin bahçesinde kullanabileceğiniz çift motorlu yüksek güce sahip olan bu su pompasını bu video nasıl yüksek maliyetler harcamadan imal edebileceğiniz anlatılmıştır.

Su döngüsü biz insanlar kadar doğa için de hayati bir önem taşımaktadır. Bahçeniz ile ilgilenmekten hoşlanıyorsanız bu küçük eleman sizin bayağı bir işinize yarayacaktır. 

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği

 

Anasayfa                                    Mühendislikler                            Mühendislik Hakkında                 Hakkında                          İletişim                        Mühendis Olma Yolunda